برنامه نویسی اختصاصی - فرتک، طراحی سایت و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی
برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی

برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی

در بسیاری از موارد، امکانات نرم افزار های موجود پاسخگوی نیاز مشتری و یا نرم افزاری برای پاسخگویی به نیاز های مشتری وجود ندارد. در این سرویس با عنوان " برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی" تحت وب این امکان را خواهید داشت تا برای توسعه نرم افزارهای فعلی فرتک و یا توسعه نرم افزار های جدید تحت وب اقدام کنید. برنامه های سفارشی شامل روند اجرا و هزینه هایی است که جهت اطلاع و آگاهی مشتریان عزیز به صورت خلاصه توضیح داده شده است.

چرا برنامه نویسی اختصاصی؟

مراحل اجرای برنامه نویسی اختصاصی

fartech pinkline

دلیل اینکه بعضی از افراد یا شرکت های تولید کننده نرم افزار ، نرم افزار هایی را به طور اختصاصی و سفارشی برای کسب و کار های مختلف طراحی می کنند ، این است که برنامه های آماده تمام مشکلات و نیاز های مشتری را برطرف نمی کنند و فقط برخی از نیاز های آن ها را پوشش می دهند. برای برطرف کردن تمام نیاز های هر کسب و کار باید نرم افزار هایی کامل و جامع تر از نرم افزار های آماده نوشت. به همین منظور باید ابتدا مهندسی خواسته ها انجام شود. یعنی تمام خواسته های هر کسب و کار جمع آوری و لیست گردد. سپس برای رفع هر کدام از نیاز ها باید برنامه ریزی شود و طبق برنامه ، سیستم مورد نظر طراحی می گردد.

ضرورت نرم افزار در کسب و کار ها

تعرفه برنامه نویسی سفارشی

fartech pinkline

در نرم افزار های سفارشی این امکان وجود دارد که تمام نیاز ها پوشش داده شود. با پیشرفت تکنولوژی در عرصه های مختلف و روی کار آمدن ابزار ها و نرم افزار های جدید ، به کار گرفتن آن ها در کسب و کار عامل رشد و ترقی محسوب می شود. برای تسریع در انجام وظایف و بهبود بخشیدن به کار ها بهتر است از نرم افزار های سفارشی و اختصاصی استفاده کنیم. کسب و کار های بزرگ استفاده از نرم افزار هایی که انجام بخشی از پروسه ها را آسان می کند ، توصیه کرده اند.